• |
ide | kryesore

Shumat marramendëse që duhet të paguajnë fansat për të takuar idhujt e tyre

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi ,tabloidi britanik “The Sun” ka publikuar shumat që kërkojnë personazhet e famshëm për të bërë foto me fansat.Sipas tyre,  për të parë nga afër Wayne Rooney, një fansi mund t’i kushtojë deri në 540 euro.Çmimi i biletës përfshin një takim dhe përshëndetje me menaxherin e Derby County në një hotel në Manchester, një fanellë të nënshkruar, pije falas, darkë me tri pjata dhe një fotografi me të.Ndërsa biletat për të takuar Dua Lipa-n në prapaskenë kushton jo më pak e as më shumë se 2200 euro.Paketa përfshin një mësim kërcimi nga një koreograf profesionist, akses në një skuadër të grimit dhe një fotografi.


 

Justin Bieber – 1080 euro
Arnold Schwarzenegger – 890 euro
Alicia Keys – 750 euro
Steps – 450 euro
Blu – 420 euro
Ronan Keating – 290 euro
Gary Neville – 180 euro
Gemma Collins – 140 euro
Paw Patrol – 80 euro
Ricky Hatton – 70 euro

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu