• |
ide | kryesore

Zbulohet epiqendra e tërmetit të fundit dhe madhësia e tij

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ndihen sërish lëkundje tërmeti në Shqipëri


Ai u shënua në orën 22.39 të së premtes dhe epiqendra ka qenë 17 km nga qyteti i Pukës.


EMSC raporton se ai ka pasur një magnitudë 4.3 Rihter dhe lëkundjet janë ndier edhe në Kosovë dhe Malin e Zi.

Deri tani nuk ka njoftim për dëme materiale apo të lënduar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu