• |
ide | kryesore

Aksident në Durrës, shoferi humb kontrollin dhe përplaset me trafik ndarësen

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës. Rreth orës 18:50, në aksin rrugor Sukth- Manzë, një automjet me drejtues shtetasin B. Sh., ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafik ndarësen. Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i mjetit, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu