• |
ide | kryesore

Lëvizte me kallashnikov, arrestohet adoleshenti në Kukës

Lajme, Të fundit

Një 17-vjeçar është arrestuar nga Policia e Kukësit pasi lëvizte me kallashnikov me karikator e fishekë në drejtim të fshatit Shishtavec. Adoleshenti u kap falë bashkëpunimit me qytetarët dhe ndërhyrjes së shërbimeve të Policisë. Policia ka sekuestruar armën e zjarrit kallashnikov dhe fishekë luftarak.


Materialet hetimore u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Kukës, për veprime të mëtejshme, për veprën penale “Armëmbajtja pa leje”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.