• |
ide | kryesore

Makina përplas motorin në Vlorë, përfundon në spital një person

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident është regjistruar në orët e paradites së sotme në Vlorë në Rrugën ‘Veledin Kollozi’. Si pasojë e aksidentit ëshzë shënuar një i plagosur.


Sipas burimeve të policisë një automjet ka përplasur një motor, ku ka mbetur i lënduar dhe është nisur drejt spitalit drejtuesi i këtij të fundit. Ndërkohë është bërë dhe shoqërimi në polici i drejtuesit të makinës. Deri më tani gjendja e të plagosurit paraqitet jashtë rrezikut për jetën.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.