• |
ide | kryesore

PD: Rama, Meta dhe Berisha kanë dalë hapur kundër demokratëve

-Instant, Lajme, Të fundit

Partia Demokratike ka publikuar së fundi në rrjetet sociale një video ku akuzojnë kryeministrin Edi Rama, presidentin Ilir Meta dhe Sali Berishën se kanë dalë hapur kundër Bashës dhe PD. Sipas PD “trekëndëshi i Bermudës dhe oligarkët që i mbështesin hapur me aktet dhe retorikën e tyre përçarëse të demokratëve”.


“Edi Rama, Ilir Meta dhe Sali Berisha kanë dalë hapur tashmë kundër PD dhe Lulzim Bashës. Ata e dinë që janë e shkuara dhe mundohen të mbajnë njëri-tjetrin. Trekëndëshi i Bermudës dhe oligarkët që i mbështesin hapur me aktet dhe retorikën e tyre përçarëse të demokratëve”, shprehet PD.


Partia Demokratike thekson se demokratët dhe shqiptarët janë bashkë  në këtë betejë kundër pakicës 30-vjeçare të tranzicionit që po e mban Shqipërinë peng.

 

11 Comments

  1. Ky nga I kupton te tera keto shume I zgjuar ndoshta ja thote kimetja opo zbrit ne baze lulu se ke zgjedhjes vendore

      1. Ober leutnant Enrik von Goldring alias kapiten Goncarenko. Basha fiks si letersia ruse e kohes se komunizmit. Ne fakt vjehrrin ushtarak komunist e ka patur ndersa vjerren sekretare partije te nje rajoni te Tiranes. I ve komunistet ne krye te vendit, pastaj thote se jane komunistet e keqja e ketij vendi

  2. Shumë njerëz nuk janë çuditur nga kjo që i ndodhi. E prisnin, e njihnin, ishte çështje kohe, ia dinin “sëmundjen” e pashërueshme, aq më tepër pas “damkës” amerikane. Dhe kjo “vdekje” më në fund erdhi me sulmin mbi “Bastijën” e partisë së vet, një rast unikal ky në historinë botërore. Pra, lamtumirë, plaku Mere!

  3. o llull per ke p.d po flet ti dhe ke perfaqeson ti e kreve misionin tend i cili ishte eliminimi i msaj dhe tani ik e ha petulla te gatuara nga vete ti se vetem si guzhinjer mund ti a dalesh t

  4. mos e kruaj me Edi Ramen O Lul kokpidhi po merru me Salih Malokun qe e kishe profesorin tend qe te mesoi te vrasesh ,vjedhesh ,genjesh Njsoj jeni mos na u hiq si shenjetor ti bythec

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu