• |
ide | kryesore

Alec Baldwin dorëzon telefonin në polici pas vrasjes së kineastes

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se Alec Baldwin ka dorëzuar zyrtarisht celularin e tij tek autoritetet përkatëse.

Sipas People, aktori  po bashkëpunon me policinë për hetimin që ka nisur lidhur mevrasjen aksidentale të kineastes, Halyna Hutchins gjatë xhirimeve në filmin “Rust”.Autoritetet dhanë urdhër për të sekuestruar telefonin e Baldwin në mënyrë që të ekzaminonin mesazhet dhe informacionet e tjera të ruajtura në pajisje, sipas dokumenteve të gjykatës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu