• |
ide | kryesore

Arrestohet aktorja e njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se është arrestuar aktorja Tiffany Haddish.

Policia e qytetit të Peachtree deklaroi se ata arrestuan zktoren , rreth orës 2:30 të mëngjesit  pasi  kishin marrë një telefonatë se një shofer po flente në timon dhe automjeti i Haddish përputhej me përshkrimin e telefonuesit. Aktorja nuk ka reaguar akoma rreth incidentit, por sipas TMZ, ajo pagoi 1,666 dollarë për t’u liruar nga burgu rreth orës 6:30 të mëngjesit.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu