• |
ide | kryesore

Basha në Fier, demokratët i kundërvihen me thirrje protestuese

-Instant, Lajme, Të fundit

Qindra demokratë të Fierit kanë dalë në protestë kundër vizitës së kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Bashës.

Ata i kanë kërkuar që të largohet nga Fieri, pasi sipas tyre ai nuk ka se çfarë kërkon aty.


Me thirrjet ‘Basha ik’, ata kanë akuzuar deputetin se i ka helmuar me gazin e Edi Ramës.

 

16 Comments

 1. katunare te paguar nga kadavra Salih Ram Berisha Nuk ka fuqi te beje asgje se eshte frikacak Ben vetem ca karagjozlliqe me njerzit qe paguan dhe llap kot me kot si gore e keqe qe eshte

  1. O kar, nuk janë sufllaqe, kanë profesione, punojnë edhe në shtet, por nuk janë të blerë ose idiotë si ti e mutrat tjerë si puna jote.

  2. shiko se kush i ka vajtur bashes ne takim, pataj flit

   ju te fuges jeni bere me bashen te gjithe.

   ishalla zoti ju hap syte

 2. i doli mashtrimi dhe genjeshtra sali berishes , ku i ka ata 44 mije referendaret kunder Amerikes, aty jane maksimumi 20 referendare, edhe ata gjysma ishin nga LUSHNJA

 3. Ekzaltim pervers i Lapsit per antimitingjet ramiziste te Berishes. Nuk eshte dhe nuk mund te jete dhuna, opozite kunder opozites, skllaveria ndaj liderit historik njesoj si ajo e mbeshtetesve te enverizmit Kauza e Opozitareve ndaj rregjimit autokratik, te korruptuar dhe pervesiteteve te Rames. Nuk eshte ky misioni i mediave, pasqyrimi me epsh pervers i kotesirave te dale boje me teper se rrobat e gabit. Kjo eshte antiqytetarizem, eshte antishqiptarizem.

 4. Si ka mundesi qe lapsi i jep oksigjen nje kufome politike te dhunshme dhe demode, te akuzuar boterisht si hajdut me gjith familje. Kushedi sa euro merr Bushati per te ber lajme te kota. Apo te paguan Rama qe te vazhdoj mbreterimin e vet?

 5. Keta jane individ qe pervec se ja u cojne vete femrat e tyre kriminelve ne pushtet sheshin edhe shpirtin e tyre. Prej ketyre pushtave vidhen votat se jua japin dashnorve te grave dhe motrave plus kategoria e pakove te makaronave dhe ajo e xhaxhit enver qe na ndricoi shqiperine. Cfare tju thuash ketyre keta i ka denuar zoti me kete shpirt e mendje qe kane. E ka thene njeri me larte qe jane te punesuar ne shtet, kaq duhet dhe e kupton cilet jane keta.

  Ju te lapsit nuk ju ve faj se fundja ju kete keni dashur gjithmone si per shqiperine dhe pd, te shkateŕrohet, e keni ne GEN ske cfare tju thuash, me ate fryme jeni rritur. Nuk ndryshon njeri nga pleqeri o bushat, prandaj vazhdo…

 6. Kane te drejte Rilindasit qe komentojne se Saliu nuk i ka 44000 votat.Ne qe nuk ishim te selia para 1 jave po ju shkerdhenim robt juve o kurva mavi

 7. Bushat bolsheviku i ka shume qejf revoltat, pucet, llunen, dhe ne menyre paradoksale e do me shume akoma betejen opozitare kunder opozites. Bushati e kete qendrim ne menyre natyrale – nga gjyshi dhe gjyshja marksiste dhe nga babai komunist. Cfare pret tjeter. Semundje gjenetike

 8. Shoke dylbera mavi mqs ju thoni Saliu ka pak mbeshtetes sugjerojini Luldhimit dhe Gazqimit te bejne zgjedhje dhe anetaresia te vendosi. Keshtu merr fund dhe dilema kush ka aq apo kaq mbeshtetes

 9. mire ne miting rama ja con bashes po ne kutin e votimit per ku do i thone te votojne .Ata qe i ven bashes jane ata qe i mer me vete te njejtat fytyra dhe per cudi jane votues ekstremishte te rames jo te ps,se ps e thjeshte po vuajne si gjithe shqiptaret.Ne keto 6 bashkite qe do zhvillohen zgjedhjet rames po i sygjerojne qe votat e ps ti kalojne bashes do ja falin se per ps nuk do jete humbje por fitorja e bashes do jete si mendojne kupola e ps fitore edhe e ps.Po rama eshte ne dilem se rama po doli me vota shume poshte dhe fiton basha kjo do jete fitorja me e madhe e faltores se atehere do dali sheshit bashkepunimi rama- basha tradhetia e 2017 si dhe pazari i 25 prillit dhe atehere fillon vertet permbysja e madhe e rama-bashes.Rama do jete nen presion se pushteti i ka ikur ,pavaresishte se votat i vodhi dhe i tjetersoi ne bashkepunim me bashen.Keto i di rama mire prandaj ai do perpiqet ti fitoi me cdo cmim me asnje humbje vote se si vjedh dhe tjeterson me se seshte me basha kryetar i tradhetise.Kualicioni i faltores i fiton te gjitha bashkite dhe basha shpartallohet perfundimishte dhe rama do kete opozite qe zdo fleje rehat dhe dy rruge ka shpalljen e zgjedhjeve te parakohshme dhe ndryshimin e kushtetutes per zgjedhjet me faltoren.mbajeni mente.Qeveria BIDEN i ka terhequr veshin BLINKENIT i cili ja ka faturuar Palmerit katrahuren shqiptare si personi qe ka orkestruar gjithe maskaraden shqiptare.Ka mashtruar Departamentin e shtetit dhe personalishte SEK E SHTETIT BLINKEN.Palmerit do ja ngjeshi dhe Juri Kim qe do raportoje se cdo udhezim dhe veprim i eshte diktuar nga Palmeri,nemos si flitet dhe mund ta kete bere.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu