• |
ide | kryesore

Ish partneri i Dua Lipa-s, në një lidhje të re dashurie

-Instant, Paparazzi, Slider

Modeli i njohur, Anwar Hadid  po përflitet së  fundmi për një lidhje të re dashurie.

Modeli u fotografua nga paparacët në “The Nice Guy” në West Hollywood me një modele ,vetëm disa javë pas ndarjes me Dua Lipa-n, Sipas mediave, Hadid dhe modelja ishin shumë  të afërt me njëri tjetrin duke nxitur aludimet për një romancë të re. Anwar është parë vetëm disa herë në publik që kur u zbulua muajin e kaluar se ai dhe Dua nuk ishin më bashkëpas dy vitesh lidhje. Dyshja u lidh për herë të parë  në qershor 2019.


 

 

Trendy: Anwar Hadid cut a stylish figure as he arrived at The Nice Guy in West Hollywood with a mystery woman, just weeks after his 'split' with Dua Lipa

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu