• |
ide | kryesore

Kanye West, ‘shpërthen’ ndaj Kim: Sigurimi i saj më ndaloi të hyja në shtëpinë e fëmijëve të mi

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperi Kanye “Ye” West ka akuzuar së fundmi Kim Kardashian se nuk e lejon që të kalojë kohë me fëmijët e tyre.

Gjatë një interviste për “Hollywood Unlocked”, reperi zbuloi se sigurimi i Kim nuk e lejoi të hynte në shtëpinë e saj pas një vizite të fundit.“Në fillim të kësaj jave, të hënën, kur shkova për të marrë fëmijët e mi nga shkolla, sigurimi më ndaloi te porta. Kështu që në atë moment, sigurimi ishte mes meje dhe fëmijëve të mi dhe kjo nuk do të ndodhte.Por unë nuk doja të debatoja për këtë. Kështu që thjesht vazhdova, i çova fëmijët e mi në shkollë dhe më pas i mora fëmijët e mi përsëri. Kur i ktheva,vajza ime donte që unë të hyja brenda. Unë jam zezaku më i pasur dhe babai i North, apo jo, dhe sigurimi ishte në gjendje të më ndalonte të hyja në dhomë me vajzën time dhe kjo nuk ishte përcaktuar,” tregoi West përpara se të pretendonte se i dashuri i ri i Kardashian , Pete Davidson, ishte brenda shtëpisë. “Dhe po dëgjoj që i dashuri i ri është në të vërtetë në shtëpinë në të cilën unë as nuk mund të shkoj. Dhe këtu i thërras kushërinjtë e mi. Dhe u thashë: “Kam nevojë për ty,të shkosh tu thuash këto dy gjëra.’ Sigurimi nuk do të jetë mes meje dhe fëmijëve të mi dhe fëmijët e mi nuk do të jenë në TikTok pa lejen time”, u shpreh Kanye.Gjithashtu ai deklaroi se mediat mund të bëjnë shaka dhe të raportojnë gjithçka që duan, por askush nuk e pengon atë për fëmijët e tij.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu