• |
ide | kryesore

Ngacmoi seksualisht 14-vjeçaren, gjykata lë në burg biznesmenin

Arkiva, Lajme, Të fundit

Gjykata e Fierit ka lënë në burg këtë të diel 64-vjeçarin nga Vlora, Vesaf Musa të akuzuar se ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur vetëm 14 vjeç të komunitetit rom.

Arrestimi u bë të premten nga policia e Fierit, pasi ngjarja ka ndodhur në Levan. Ishte gjyqtarja Olkeda Liçe që vendosi ta lërë në qeli biznesmenin.


E mitura ka rrëfyer para policisë në prani të psikologes dhe familjarëve sesi ka ndodhur ngjarja. Mësohet se teksa po udhëtonte me një mjet fuoristradë, biznesmeni Musa ka ndaluar dhe i ka thënë të miturës: “Eja, do bëjmë qejf?”

Musa njihet si biznesmen, pasi merret me prodhimin e vajit të ullirit. Pak kohë më parë biznesi i tij i vizitua edhe nga vetë ministrja e Bujqësisë, Frida Krifca që shoqërohej dhe nga ambasadorja amerikane, Yuri Kim. Në profilin e tij në Facebook gjen foto me kryeministrin Rama, ministra dhe deputetë të shumtë dhe madje ai krenohej për këtë. ©LAPSI.al

May be an image of one or more people and indoor May be an image of one or more people and people standing May be an image of one or more people, people standing and indoor May be an image of one or more people, people standing and indoor May be an image of one or more people and people standing May be an image of one or more people and people standing

21 Comments

 1. Perverse e te semure seksuale krejte keta
  Me kimete noteren shterpe….
  Asaje edhe hipopotami ta pompoje…
  Nuk pjedh dhia shterpe…
  Esht aq e poshter sa e ka denuar Zoti.
  Ky tjetri do jet noj ish brigadier i kohes se kurvit…
  Qe eshte mesuar te perdhunoje pioneret e proletariatit te spiunave.
  Qeshtje bastardesh bolshevike

 2. Kalbeni ne burg.Dhe po te shikosh gjithe moshat e edukuara nga sistemi koministi bejne keto veprime.Sa shqiptare jane ne Amerike te kesaj moshe dhe bejne keto veprime.I hengert mortja u shuffling me gjithe familje.

  1. Po ti mor kar e justifikon me ndonjë argument këtë veprim?
   Juve partia i ka qorruar sytë. Ishalla te bën vaki me ndonjë familjaren tënde!!!

 3. NEVERI per te gjithe kete lloj (Rama,Delina Linda) dhe te gjithe qe jane poshte tyre .Ptyyyy felliqesira🤮🤮🤮

  1. “… biznesmeni * ka ndaluar dhe i ka thënë të miturës: “Eja, do bëjmë qejf?”

   Ehh ç’bëhet o ç’bëhet! Një nga te shumtit pedofil të vendit…. Shum mir që je dhe i kuq, nderon partinë.

 4. NEVERI per te gjithe kete lloj (Rama,Delina Linda) dhe te gjithe qe jane poshte tyre .Ptyyyy felliqesira🤮🤮🤮

 5. T’ju qish robt nga i pari keni fundit ne ato foto. Sidomos ketij rilindasit 65 vjecar pedofil dhe Arben Ahmetaj hundeskapamentos.

 6. Te sjellim ne shqiperi ligjet e kalifornise po me rroge minimale 250 mije leket te vjetra ama, eksperimeti i radhe mbi shqipot e shkrete thotë:

  Emri: Vesaf Musa, duket qarte qe eshte myslyman, shqiperia po vend me shumice myslymane. Ne librin e shenjte te myslymaneve eshte shkruar qarte kur duhet martuar femra. Cfare ka per tu habitur ketu. Diskriminimi eshte heqja e poligamise edhe rritje e moshes se pjekurise se njerezve sipas projektit cpopullues te botes qe buron nga USA.

 7. Me duket pak si inskenim kjo pune. Ndali makinen hajde bejme qef. iku ne police the bamm.
  Cdo gje gati deshmia polica prangat.

  Sa shofer hedhin fjale gocave nga dritarja. po te arrestohen gjith do kishim 2000 burgosje ne dite.

  Mban pak ere kjo pune. Faktet sikur ska.

 8. Ne Amerike nje fshatar skraparlli conte gruan ne pune,dhe kur kthehej bente te njejten gje.Ndoshta do ta nxjerron me emer ata qe e kane pare.Turp per te.I semure seksual.

 9. E ne Amerike ky person esjte I skeduar sepse vajza qe ka marre ne making ka shkuar ne polici.Kjo ngjarje ka nja 5 vjet qe ka ndodhur.Por letu te ruajne e te ruajne pastaj te vene .Pranab

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu