• |
ide | kryesore

Arrestohet këngëtarja e njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se këngëtarja , Farrah Abraham u arrestua së fundmi  për sulm në një klub.

Disa burime kanë treguar për TMZ se Farrah dyshohet se kishte goditur një roje sigurie në klubin dhe restorantin Grandmaster Recorders në Hollywood, të cilin ajo e vizitoi me një shoqe.Të dhënat e policisë publik tregojnë se Farrah  u lirua nga paraburgimi dhe do të dalë në gjykatë në maj.Pas lajmit për arrestimin,këngëtarja  dha një deklaratë për E! Online teksa po shkonte për në kishë“Jam lodhur duke u rrahur, sulmuar, komplotuar kundër tij gjatë darkës në Grand Master Records. Ky ishte një arrestim i personave privatë. Avokati im po merret nga këtu. Është e tmerrshme dhe traumatizuese që njerëzit më sulmojnë dhe as që mund të shijoj darkë pasi unë jam i vetmi person nga tre të sulmuar dhe ngacmuar”, u shpreh ajo.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu