• |
ide | kryesore

Britney Spears reagon pas deklaratës së motrës : Nuk më mbrojte nga babai

-Instant, Paparazzi, Slider

Britney Spears ka reaguar pas deklaratës së bërë së fundmi nga motra e saj Jamie Lynn.

. Gjatë promovimit për autobiografinë e saj “Things I Should Have Said”, Jamie Lynn zbuloi se Britney e mbylli atë në një dhomë me thikë ndërsa shfaqte sjellje të çrregullt. Mirëpo ,këngëtarja e ka mohuar këtë gjë  në rrjete sociale duke deklaruar se e motra kurrë nuk e ka mbrojtur ndaj babait të tyre.E di që keni punuar shumë për jetën që keni dhe ia keni dalë mrekullisht. Por, çfarë më bëri babi mua, ata nuk ua bëjnë këtë as kriminelëve, kështu që të rrish duarkryq dhe të sillesh plotësisht i përmbajtur ndaj asaj që më ka ndodhur mua është sinqerisht e papërgjegjshme për mua”, u shpreh Spears.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu