• |
ide | kryesore

FOTO/ Vajza përlotet nga fjalimi i Erdogan në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Syri i Lapsit, Të fundit

Eshtë inaugurar sot në Tiranë Xhamia e Et’hem Beut pas një restaurimi që iu bë me një investim të qeverisë turke. Në fjalën që mbajti para qytetarëve shqiptarë që e pritën në shesh, presidenti i Turqisë uroi që faljet në xhami të dëgjohen nga zoti, duke premtuar vepra të tjera të tilla në shërbim të qytetarëve.


“E lus zotin tim mos na le pa atdhe, pa fe, pa xhami, pa minare, pa dashuri, pa ujë dhe pa ajër” tha Erdoan në fjalën e tij.


Në mesin e qytetarëve që kishin dalë në shesh, ishte edhe një vajzë që duket se është përlotur nga emocionet e fjalimit të Erdogan.


49 Comments

  1. Injoranca eshte imoraliteti me i madh. Sot, injoranti i Anadollit bashke me kopilin qe ka ngel ne deren tone (Ramen) dolen e pelliten me keq si gomeret e Lipe Shtogut. Ndersa ulerasin per antaresim ne BE dhe vlerat e saj, mjafton e sotmja per te kuptuar ku rref “zemra” e fatosit Rame!

  2. Jo cdo person qe nuk e pelqen Erdogan eshte shqiptar. Shumica e tyre jane malok shpellare qe nuk e njohin mirenjohjen

   1. Te gjthe bythecet pa emer jane me diktatorin Derrdogan e me doçin hajdut e tredhetar.. Per ta kuptuar o i paloqe; shqiptaret …shqiptareve….,nuk duhet te jene me asnjerin qen bir qeni apome bir kurvash, por me Shqiprine e me shqiptaret o kurve!

  3. Po shumica e myslimanve ku do në bote nuke njofin atdhe jane enacake si puna e jeve ose e Gabelve nje her thone se jemi Turqe nje her thone se jemi Arabe nje her thone se myslimanet nuke kane kombe as atdhe jane 1 ku do ne bote hece e merre vesh.. Erdogani Shqipries i thote atdhe me nje fjale Shqiprija çenka Turqi

  1. Asnje grua nuk meriton te ofendohet se ka shprehur ndjenjat e saj. E turpshme qe ne shqiperi ofendohen grate edhe sipas fese!

   1. Jemi te gatuar keqe qane per erdoganin . Qanin Per enverin per fatosin per berishn per drogen qe e kemi sot te gjith derra jane nje thote osmanxhi ti fol per vete une jam myslyman po ne radhe te par jam SHQIPTAR .ATA KOMANDANTET QE THUA TI JANE TURQE ME GJAK SHQIPTARI JANE NJE SOI SI KETA PRIFTERINJET QE JAN NE GREQI SE DHE ATA GREK JANE ME GJAK SHQIPTARI HDE KY ERDOGANI IVESTON NE XHAMIA PSE NUK HAPE 1 FABRIK A DIÇKA TE PUNESOI KETA MYSLYMANET PO XHAMI . KJO ESHTE BARE PER DEMBELAT E LLOGJE KAFENEJE

    1. pse e pyete ti qe qau per erdoganin apo jo? Pasta kush je ti qe po gjykon dike tjeter perse qan apo perse investon ne xhami(xhamia e tiranes eshte simbol i kryeqytetit shqipetar).. Mos u merr me fene po shko e puno mbaj shtepine me buke

   2. Leje fene mos e ze me goje, se sipas fese ato qe vjedhin, bejne korrupsion e mashtrojne popullin, si puna Rames, Erdoganit, etj… Ne ferr kane per te perfunduar, dhe nuk mendoj se eshte e pranushme nga feja te qash per bastada te tille.
    Njerzit duhet te respektohen te gjithe njesoj, si burrat ashtu dhe grate, madje dhe kto LGBTIQ (kuptohet brenda ca limeteve).

  2. Po ka baxhella kjo toke jane greket dhe filogreket . Perveç grave keni edhe burat , biles nurat i keni me baxhella se grate o komb kurvash . ptuuuuuuuuu ……….. te qifsha ropt ty dhe sojit tend te kurves

  3. Po mire mor robqir me emrin ” olti curri”, me kete emer dhe ke goje te flasesh per baxhella???
   Pastaj o robqir, baxhellat dhe baxhellerine e ke ne mas ne perendim nga ku edhe e kane shpikur kurverine.

   Tu qifshin robt ty dhe kush lejon komentet e tua.

   Turp per Bushatin dhe Lapsin qe lejon keto komente.

  4. O PIDHAROPSH JU JENI PRODUKTE TURKU , JU SHANI SE DONI TE VRISNI INFERIORITETIN TUAJ PREJ PROSTITUTE NDER VITE . KUJTONI SE DUKE SHARE PASROHENI DHE VIRGJEROHENI .
   ROPT KURVAVE QE FUSIN DASI FETARE . ROPT O MOTERGIRE E GJYSHE QIRE GREQIE

  1. E vertete, por ama mamane dhe motrat ti kane qire baballaret dhe vellezerit e kesaj.

   Te gjithe ishin osmane, te gjithe Shqiptaret dhe Shqiptaret myslimane kishin ne dore freret e Perandorise.

   Bastard robqir.

  2. O KURVE TURKU NUK I PREKTE MYSLIMANET SE NE DOKTRINEN MYSLIMANE JANE VELLEZER DHE MOTRA . PYET GJYSHEN SE çKA HEQUR . MOS E SHA ME TURLUN SE E KE BABA PREJ GENI DHE PREJ GJYSHES O GJAKPRISHUR

  1. Nuk e kuptoj urrejtjen e ketyre minoritareve per nje vajze (pak rendesi ka se nga eshte) qe perlotet. Idiote me surrate si shpirti i tyre!

   1. Minoritaret qe komentojne ketu jane moterqira.

    U jane qire motrat dhe grate historikisht nga Shqiptaret

    Dhe shpresojne se do krijojne percarje fetare me disa komente ketu.

    Fajin nuk e kane keta por Bushati dhe sherbimet sekrete Shqiptare qe nuk i gjejne kush jane.

     1. Zot fali gjakprishurit nga minoriteti se kaq dine. Kur i ke perballe, kerkojne banjon se i ze ickuri..

     2. edhe ti i paemer gjithe fisin me sum te paruar e ke
      jo per mungese brisqesh po kshu eshte moda

     3. pyet gjushen se do ta kuptosh se nga sperm je
      mos e sha here tjeter baba turkun o jevgjit athine , te ka bere koken o pac
      me te bukurat e gardhit dhe librit , por per nderimet qe meritoni me par te qifsha burrat e gradhit o rrackurvash

 1. Boll me keto skena te tipit Erjon Veliaj se na haper barkun. Ca lloj lajmi eshte ky dhe kujt i hyn ne pune

  1. Jemi te gatuar keqe qane per erdoganin . Qanin Per enverin per fatosin per berishn per drogen qe e kemi sot te gjith derra jane nje thote osmanxhi ti fol per vete une jam myslyman po ne radhe te par jam SHQIPTAR .ATA KOMANDANTET QE THUA TI JANE TURQE ME GJAK SHQIPTARI JANE NJE SOI SI KETA PRIFTERINJET QE JAN NE GREQI SE DHE ATA GREK JANE ME GJAK SHQIPTARI HDE KY ERDOGANI IVESTON NE XHAMIA PSE NUK HAPE 1 FABRIK A DIÇKA TE PUNESOI KETA MYSLYMANET PO XHAMI . KJO ESHTE BARE PER DEMBELAT E LLOGJE KAFENEJE

 2. Jemi te gatuar keqe qane per erdoganin . Qanin Per enverin per fatosin per berishn per drogen qe e kemi sot te gjith derra jane nje thote osmanxhi ti fol per vete une jam myslyman po ne radhe te par jam SHQIPTAR .ATA KOMANDANTET QE THUA TI JANE TURQE ME GJAK SHQIPTARI JANE NJE SOI SI KETA PRIFTERINJET QE JAN NE GREQI SE DHE ATA GREK JANE ME GJAK SHQIPTARI HDE KY ERDOGANI IVESTON NE XHAMIA PSE NUK HAPE 1 FABRIK A DIÇKA TE PUNESOI KETA MYSLYMANET PO XHAMI . KJO ESHTE BARE PER DEMBELAT E LLOGJE KAFENEJE

 3. edhe ti i paemer gjithe fisin me sum te paruar e ke
  jo per mungese brisqesh po kshu eshte moda

 4. Baxhellat islamebulohen dhe bejne femije duke krijuar familje ndersa Baxhellat Perendimore si motra jote bejne orgjira dhe pudrosin hunden me droge dhe nuk e dijne sa semundje seksuale kane. Pasi bejne keto perfundojne ne dubai te lepijne loqe islamikesh

 5. Nuk jame i sugurt per ty por ata qe kishe ne krah nuk kane atedhe familje fe dhe sgje vetem ORGJI ANTI FAMILJE ANTI FE ANTI ATEDHE PRA UDHEHEQESIT E TIRANEWS KETA JANE…..

 6. Meqe qane gjakperzierja e turkut te qerohet nga trojet shqiptare dhe ti laje prapanicen turqeve andej.Shqiperia eshte vend i KASTRIOTEVE.

  1. dil e thuaji te qerohen. Fillo nga vetja shkruaj emer e mbiemer dhe adresen, pastaj thuaj njerezve te shporren, se ketu qenka vendi i kastriotit..palle

   1. Pjellat bastarde turke si puna jote seshte veshtir ti kuptosh,nuk ke te drejt te me pergjigjesh jap opinionin tim,per ty dhe shum si puna jote jeni mesuar te merrni qyl ushqime neper kulte dhe ke koh te merresh me komentet e tjereve,Dhe mos me kthe pergjigje se dukesh qe e paske pallen ne balle si i paemer.

  2. ty te shkerdheu turku brinje me brinje o kurve, se myslimanet nuk i prekte me dore .
   tani edhe mama e gjyshe qire e dhe moralist sikur nuk shkon o gjakprishur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *