• |
ide | kryesore

Kanye West falenderon publikisht reperin: Faleminderit që më ndihmove të isha në ditëlindjen e vajzës sime

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperi Kanye West ka falenderuar së fundmi Kylie dhe Travis Scott që e ndihmuan të ishte prezent në ditëlindjen e vajzës së tij Chicago.

 


“Jam shumë i lumtur tani, sapo erdha nga festa e Chi.Më duhet vetëm ta falënderoi Travis Scott-it që më dërgoi adresën dhe kohën dhe u sigurua që do të isha në gjendje ta kaloja atë kujtim të ditëlindjes me vajzën time dhe të jem atje me pjesën tjetër të familjes. I pashë të gjithë, Kris, Corey dhe Kylie… Kylie më la të hyja menjëherë kur arrita në vend, sepse siguria më ndaloi edhe një herë kur arrita atje”, tha ai.Jam shumë i lumtur që mund të jem aty për fëmijët e mi dhe dua të falënderoj të gjithë për mbështetjen e tyre në këtë situate.E di që nuk pajtohemi dhe njerëzit kanë mendime të ndryshme për shumë gjëra të ndryshme që bëj unë, por me këtë, ky është fokusi im kryesor. Jeta ime përqendrohet rreth fëmijëve të mi dhe kam kaluar shumë mirë sot”, u shpreh Kanye për TMz.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu