• |
ide | kryesore

President turk mbërrin në Kryeministri, pritet nga Rama në oborr

-Instant, Lajme, Të fundit

Pasi përuruan 524 apartamentet në Laç, për familjet e prekura nga tërmeti, presidenti turk, Erdogan ka mbërritur në kryeministri bashkë me kreun e qeverisë, Edi Rama.

Policia e Shtetit ka shtuar masat për pritjen e kreut të shtetit turk.


Akset Tiranë-Durrës, Tiranë-Elbasan dhe bulevardet “Dëshmorët e Kombi”, “Zhan D’Ark”, “Bajram Curri”, dhe shumë të tjera do të bllokohen me orare të caktuara.

2 Comments

  1. Popull pa dinjitet. Keshtu ka pritur edhe jugosllavet, ruset, kinezet, amerikanet, gjermanet, afrikanet. Vetem respekt per vete nuk tregoi kurre

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu