• |
ide | kryesore

Video/ Rama përcjell Erdogan me përqafime në Rinas

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan ka lënë Shqipërinë, ndërsa është shoqëruar deri në aeroportin ndërkombëtar ‘Nënë Tereza’ nga kryeministri Edi Rama dhe gjysma e qeverisë shqiptare.

Ka qenë vetë Rama, i cili ka ndarë pamjet e largimit të Erdogan. Nuk mungoi një përqafim mes të dyve duke bërë që Rama t’a çojë deri në fund të ditës servilosjen ndaj kreut të qeverisë turke.


3 Comments

  1. Ata janë dy kalorësit e dëshpëruar në luftë me Perëndimin në Shqipëri.

    Sali Berisha është familjarisht në listën e zezë të Perëndimit në Shqipëri, kryesuar nga SHBA, dhe Ilir Meta është një i vdekur i pakallur në këtë listë, që praktikisht çdo zyrtar perëndimor që vjen, nuk e takon më. Merre me mend se takon as Erdogani, duke e bërë të ngjajë më pro-perëndimor se ata.

  2. Po te ishte ndonje president perendimore gazeta servile pro LGbT lapsi do e levdonte. Ne djall shkofte perendimi i LGBT, Feminizmit dhe degjjenerimit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu