• |
ide | kryesore

Aksident me vdekje në Thumanë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme te rrethrrotullimi i Thumanës në Krujë. Makina ka përplasur një këmbësor ende të paidentifikuar ku si pasojë e plagëve ka ndërruar jetë menjëherë. Burime bëjnë me dije se viktima më pas është shkelur edhe nga disa automjete të tjera.


Njoftimi i policisë


Rreth orës 17:30, tek rreth rrotullimi i Thumanë Krujë, një automjet ka goditur një shtetas këmbësor ende të pa identifikuar ku si pasojë e plagëve të marra ka ndëruar jetë menjëherë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.