• |
ide | kryesore

Bie zjarr në një qendër studimi për fëmijë në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në orët e para të mëngjesit të sotëm ka rënë zjarr në një qendër studimi për fëmijë. Paraprakisht Policia e Tiranës informon se rreth orës 01:00, në rrugën “Thoma Koxhaj” është përfshirë në flakë qendra e studimit për fëmijë, ku për pasojë janë shkaktuar dëme materiale.

Me datë 18.01.2022, rreth orës 01:00, në rrugën “Thoma Koxhaj”, ka rënë zjarr në një qendër studimi për fëmijë, ku ka vetëm dëme materiale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”-njofton policia e Tiranës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu