• |
ide | kryesore

Makina përfshihet nga flakët në Vlorë, shkak dyshohet një shkëndijë elektrike

-Instant, Lajme, Të fundit

Një makinë në lagjen “10 korriku” në Vlorë ka marrë flakë mëngjesin e sotëm. Rrethanat e zjarrit janë ende të paqarta ndërsa dyshohet se shkak është bërë një shkëndijë elektrike. Ndërhyrja e forcave zjarrfikëse ka bërë të mundur neutralizimin e flakëve për disa minuta.

Policia ka shkuar pranë vendngjarjes dhe po kryen hetime për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat se si ka marrë flakë makina.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu