• |
ide | kryesore

Nicole Kidman : Nuk e kam përfunduar shkollën e mesme

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja e njohur Nicole Kidman ka folur së fundmi për karrierën e saj si aktore.

Teksa po fliste nënjë emision radiofonik për vështirësitë në aktrim, aktorja zbuloi se ajo bashkë me bashkëshortin e saj  nuk kanë mbaruar shkollën e mesme. “Unë nuk e kam atë që duhet për të qenë aktore. Nuk kam mbaruar as vitin e 10-të.”, u shpreh ajo. Nicole është e njohur për filmat si  “Eyes Wide Shut”, “Moulin Rouge!”  si dhe The Others”.


Nicole Kidman Reveals Sweet Gesture Keith Urban Did While Pregnant |  PEOPLE.com

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu