• |
ide | kryesore

Plagosje me thikë në Vlorë, arrestohet 25-vjeçari

-Instant, Lajme, Të fundit

Një shtetas në Vlorë është plagosur me thikë. Uniformat blu kanë arrestuar një 25-vjeçar i cili ka goditur me thikë shtetasin me iniciale S.V i cili ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Gjithashtu gjatë sherrit shtetasi A.H i ka shkatërruar dhe thyer xhamat automjetit në pronësi të të lënduarit.


Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.