• |
ide | kryesore

Publikohet traileri i serialit “Moon Knight”

-Instant, Paparazzi, Slider

Kompania “Marvel Studios” ka publikuar së fundmi trailerin për serialin  e ri në “Disney+”, “Moon Knight”.

Seriali do të flasë për një ish ushtar,Marc Spector me një rast të thellë të çrregullimit të identitetit që manifestohet si individë plotësisht të ndryshëm. Ai bëhet kanali për perëndinë e hënës egjiptiane Khonshu, gjë që vetëm sa e përkeqëson më tej ankthin e Marc për sëmundjen e tij mendore.Pjesë e kastit do të jenë : Oscar Isaac i cili do të luajë ish ushtarin, Ethan Hawke , Emily VanCamp, May Calamawy  si dhe Gaspard Ulliel.”Moon Knight” do të publikohet më 30 mars 2022.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu