• |
ide | kryesore

Takim me gratë në Tiranë, Bashën e presin me protesta (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Mbështetësit e Sali Berishës kanë pritur me protestë kreun e PD-së, Lulzim Basha, edhe në njësinë 7 në kryeqytet. Me pankarta në duar e thirrje “Basha Ik” ata u mblodhën përpara një hoteli ku Basha do zhvillojë një takim. Që prej disa ditësh Basha ka zbritur në terren ku po zhvillon takime me demokratë ku fokusi kryesor ka qenë bashkimi dhe ndarja nga Sali Berisha dhe mbështetësit e tij. Pas Fierit, Basha zhvilloi edhe një takim me gratë anëtare të LDG-së ditën e sotme në mëngjes. Ndërkohë lëvizja e Berishës e ndjek Bashën kudo që shkon me protesta.


11 Comments

 1. Kot bejne zhurme zhurmusit e non grates, nuk ka kthim pas nga rruga e humeres ku jane nisur te gjithe parazitet dhe krimininelat. Aq ishte sa te mirte rrugen dhe ajo u more me non graten e ish sekretarit te PPSH. T’ ju rroj xhaxhi enever o trima se as ne enderr nuk do i shihni me postet qe keni pasur qe u fryt me leke te babzitur dhe tallnit trapin me ata qe j7 jepnin votat se kujtonit se ishit te perjetshem. Degjenerohuni tani me keto pislliqe qe beni.

 2. o te placin syte nuk eshuikon dhe e kupton qe basha po ju con ne vellavrasie po te k9ishte shumicen te votebesohej apo ju blen me leket qe ka vjedhur kur ishte minister dhe sot dhe tete vjet me koncesione e dallavere qe po ben sovranin lere te flase vete dhe tu regoje vendin si bashesh dhe berishes

 3. Ne vllavrasje te con vetem Berisha, ai qe coi shqiptaret ne vllavrasje dhe lufte civile ne 97, ai qe vrau 26 te pafajshem ne Gerdec etj, etj. o njerez te verber e me tru pa rrudha.

  1. Lul brava vulhumburi ka perfunduar si mos me keq. Takime me nga 10 veta te mbajtura naten dhe neper kafe ose te blinduara nga policia e pengmarresit.

  2. Ne vllavrasje i cuan kelyshet e kuq dhe jo berisha…fara e dreqit qe ka mbytur kte vend per 80vjet tashme ka ndezur gjithmone vllavrasje.
   Sa per gerdecin o kutia menjes a te vje ne mend se ca po ripaketonin ata atje e per llogari te kujt..kush i implikua direkt per gerdecin nga nyt saliu apo rruga e elbasonit?

 4. I paemer 20.56. Mos u mere me funderrina, kete po duan dhe po provokojne me cdo forme qe kthehet shumica e pd te miret me keta laskenj.
  Prandaj jane shfazuar dhe nuk din me as cfare flasin as cfare bejne.

  Prit dhe pak sa ti ikin edhe ata pak “bisnesmen” qe financojne non graten per trazira dhe ke per ta pare po nuk u cmend si idhulli i vete enveri, sala,
  Prit edhe pak sa ta shihin keta ” bisnesmena” qe baca ka ik per lesh dhe do ikin si minjte kur mbytet anija.
  Tung

 5. Lapsi e Klanii late nam vraponi pas cdo pordhe qe leshon Berishs.Aq njrez i mbledh edhe une qe jam kerkushi nj e puntor i thjeshte.Fugoni shetites me vullnetaret e Sales.

 6. O sufllaqe, po 44 mije njerez ne stadium qe erdhen ne ate acar, furgon shetites eshte. C’ju ka hyp kjo dashni kaq e modhe per Lul Braven mer rilindsa???? Po na boni merak, se e dime se Brava nuk ben kurre bashkeqeverisje me Ramazanin:))))

  Yt bythqira LGBT.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu