• |
ide | kryesore

Tragjike/ 32 vjeçari shqiptar në Greqi i jep fund jetës pasi e dashura e tij e refuzoi

Lajme, Të fundit

Nuk pati fund të mirë zhdukja e një 32-vjeçari, i cili u gjet i varur në pemë pasditen e së hënës, në Markopoulo të Ilisë, nga banorë të zonës. Burri me origjinë shqiptare kishte kërcënuar se do të bënte vetëvrasje ditët e mëparshme pasi ish-partnerja e tij nuk donte të kishte më lidhje me të. Sipas gazetes vendase patrisnews, burri i cili së fundmi ka munguar në vendin e tij, kur është kthyer ka shkuar në shtëpinë e ish-partneres së tij për t’i kërkuar rilidhjen me të.

Kur ajo ka refuzuar, ai është kthyer i zhgënjyer në shtëpi, duke shprehur tendenca vetëvrasëse dhe sipas informacioneve, pak më vonë vajza ka njoftuar policinë se i kishte marrë një sms se dëshironte t’i jepte fund jetës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu