• |
ide | kryesore

Motra e Britney Spears zbulon mesazhin që i dërgoi këngëtarja: E di që nuk ke faj

-Instant, Paparazzi, Slider

Motra e Britney Spears,  Jamie  ka ndarë së fundmi me ndjekësit mesazhin e fundit që ka marrë nga këngëtarja.

Përmes rrjetit social ,Instagram, ajo ka publikuar mesazhin ku Britney i kërkon falje që e ka bërë fajtore për situatën e kujdestarisë.“Në një tekst të fundit nga motra ime, ajo ka shkruar : “Unë e di që nuk është faji yt dhe më vjen keq që jam kaq e inatosur me ty. Edhe pse jam motra jote e madhe, kam nevojë për ty më shumë se sa që ty të nevojitem”.Marrëdhënia e tensionuar  mes motrave u bë publike vitin e kaluar pasi këngëtarja kërkoi të mos ishte më në kujdestarinë e babait të tyre. Ajo akuzoi, Jamie-n dhe babain, James , për shpërdorim të kujdestarisë dhe se kanë përfituar nga pasuria e saj.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu