• |
ide | kryesore

Reperja e njohur nxjerr në shitje rezidencën e saj, shkak debati me fqinjin

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperja e njohur Iggy Azalea ka vendosur të shesë vilën e saj në Los Angeles për  6.2 milionë dollarë.

Disa burime kanë treguar për mediat se reperja vendosi ta nxirrte në shitje pas një mosmarrëveshje që pati me një nga fqinjët e saj. Sipas tyre,Iggy po planifikonte të rinovonte pronën por nuk u lejua nga fqinji i saj që jeton aty pranë,Shtëpia e saj është ndërtuar në stilin e një ferme. Ajo ka 5 dhoma gjumi,5 tualete dhe një kuzhinë profesionale.Gjithashtu në katin e sipërm është papafingo, palestër dhe zyra.


On the market: Iggy Azalea has listed a four-bedroom ranch home in she owns in the Los Angeles suburb of Hidden Hills for $6.195 million

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu