• |
ide | kryesore

SPAK aksion në Vlorë, të paktën 5 persona të ndaluar

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia e Vlorës ka zhvilluar një operacion të madh gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, për llogari të SPAK. Burime bëjnë me dije se 5 persona janë ndaluar nën akuzën e grupit të strukturuar kriminal dhe trafikut të klandestinëve. 5 të arrestuarit janë dërguar për në Tiranë, ku do të njihen edhe me masat e sigurisë dhe akuzat që janë ngritur ndaj tyre.

Nuk dihen ende identitetet e personave të ndaluar dhe as nuk ka një njoftim zyrtar për rastin.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu