• |
ide | kryesore

Unaza e fejesës me gjemba, reperi i njohur: Megan Fox nuk duhet ta heqi kurrë

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperi Machine Gun Kelly ka folur së fundmi për fejesën e tij me aktoren Megan Fox.

Në një intervistë për “Vogue”, reperi zbuloi se unaza që ai i dhuroi Megan është me gjemba.“Lloji i unazës në fakt është me gjemba. Pra, nëse ajo përpiqet ta heqë, dhemb. Dashura është dhimbje”, u shpreh ai. Gjithashtu, Machine Gun Kelly tregoi se unaza ka dy gura: smeraldi (guri i saj i lindjes) dhe diamanti (guri i tij i lindjes) i vendosur në dy breza magnetikë gjembash që bashkohen si dy gjysma të të njëjtit shpirt.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu