• |
ide | kryesore

Jeta e Madonna-s në film, vajza luan rolin e saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se këngëtarja e njohur Madonna do të publikojë një film për jetën e saj.

Sipas ,”People”, filmi biografik do të tregojë për jetën dhe betejat e këngëtares në vitet 197o.Madonna ka përfunduar skenarin me ndihmën e shkrimtares së “Girl On The Train” Erin Cressida Wilson dhe xhirimet do të fillojnë së shpejti. Deri tani thuhet se personi që  do të interpretojë rolin e saj do të jetë e bija Lourdes Leon.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu