• |
ide | kryesore

Video/ Breshëri objektesh kundër autobusit të Atletico: shikoni çfarë bën Simeone

-Instant, Sport, Video

Duket si një shesh beteje më shumë se si rruga ku duhej të kalonin autobusët e Atletico Madrid dhe Real Sociedad. Në fakt, episodi ka ndodhur pikërisht në San Sebastián, përpara ndeshjes së vlefshme për raundin e parë me eliminim direkt të Copa del Rey ndërmjet Real Sociedad dhe Atletico Madrid (2-0). Fitorja e baskëve nuk ka mjaftuar të qetësojë situatën dhe në breshërinë e objekteve të hedhura mbi autobusin e madrilenëve shfaqet Simeone që më shumë se t’i qetësojë tifozët kundërshtarë, i ka ndezur më keq…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *