• |
ide | kryesore

Aktorja e njohur i jep fund martesës me truprojën e saj

-Instant, Paparazzi, Slider

 Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se aktorja, Pamela Anderson i ka dhënë fund martesës së saj të pestë.

Sipas,’Daily Mail’, Pamela dhe truproja e saj Dan Hayhurst janë ndarë pas 13 muajsh martesë.  Aktorja  ka bërë kërkesë për divorc në vendlindjen e saj, Kanada , ku ishte zhvendosur me Dan. Dyshja nisi romancën  gjatë kohës kur ishin në izolim për shkak të pandemisë dhe u martuan më pas në një ceremoni intime në prag të Krishtlindjeve në shtëpinë e Anderson në Vancouver.


Pamela Anderson Files For Divorce From Husband Dan Hayhurst After Just Over  A Year Of Marriage • USMAIL24

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu