• |
ide | kryesore

E pazakontë/ Rrëshqet duke hedhur mbeturinat, humb jetën 61-vjeçari në Elbasan

-Instant, Arkiva, Lajme

Një 61-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në Elbasan, pasi ka rrëshqitur teksa po hidhte mbeturinat në kosh. Mësohet se 61-vjeçari ka iniciale Q.K, ndërkohë që ende nuk dihet se cili është shkaku i vdekjes.

“Rreth orës 21:06, urgjenca e spitalit Elbasan njoftoi se shtetasi Q.K, 61 vjeç, banues në lagjen 28 Nëntori, Elbasan, dyshohet se duke hedhur mbeturinat tek koshi i plehrave ka rrëshqitur dhe ka gjetur vdekjen. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes” – thuhet në një njoftim të policisë. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu