• |
ide | kryesore

Sarandë, i moshuari gjendet i pajetë në banesë (Emri)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 70-vjeçar është gjetur në banesë në fshatin Çukë të Sarandës, pa shenja jete. Jani Dhima, 70 vjeç u gjet pa shenja jete dhe dyshohet se vdekja e tij ka qenë natyrale. Dhima ka qenë mësues, ndërsa kishte pesë fëmijë, që të gjithë me banim në Greqi.

Njoftimi i policisë:


Sarandë/Informacion paraprak

Më datë 21.01.2022, rreth orës 17:00, në fshatin Çukë, Bashkia Sarandë, është gjetur pa shenja jete, në banesën e tij shtetasi J. Dh., 70 vjeç. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune, paraprakisht dyshohet vdekje natyrale. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu