• |
ide | kryesore

Shpërthim tritoli në Fushë Krujë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Rreth orës 22:05, në Fushë Krujë, në derën e dyqanit të shtetasit N.S, është vendosur një sasi lënde plasëse, ku nga shpërthimi ka vetëm dëmtim të derës së dyqanit.

Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor dhe vijon punën për verifikimin e rrethanave të ngjarjes dhe zbulimin e autorëve.


Lajm ne perditesim…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu