• |
ide | kryesore

Sia: Doja t’i jepja fund jetës, aktorja e njohur më shpëtoi

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja e njohur, Sia  ka zbuluar së fundmi se donte t’i jepte fund jetës së saj pas kritikave  ndaj filmin të saj Music.

Në një intervistë për , “New  York Times”, Sia rrëfeu se u kritikua pasi zgjodhi Maddie Ziegler për të portretizuar një personazh me autizëm, ndërkohë që nuk është autike në jetën reale. Ajo tregoi gjithashtu se personi që i shpëtoi jetën ishte komediania Kathy Griffin.“Isha vetëvrasëse, u rishfaqa dhe shkova në rehabilitim. Ajo më shpëtoi jetën”, tha këngëtarja.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu