• |
ide | kryesore

Komiteti Ekzekutiv vendos: ja kur do të zhvillohet Asambleja Zgjedhore e FSHF-së

-Instant, F1, Sport

Një nga Asambletë më të pritura, për shkak të ashpërsisë së akuzave e kundërakuzave me të cilën po shoqërohet vigjilja e saj, tashmë ka një datë zyrtare se kur do të zhvillohet. Federata Shqiptare e Futbollit bën me dije se Komiteti Ekzekutiv i FSHF-së në mbledhjen e tij të datës 21.01.2022 në bazë të kompetencave që i jep Statuti i FSHF-së, vendosi të thërrasë Asamblenë e Përgjithshme të Zakonshme Zgjedhore, më datën 02 mars 2022.

Në këtë mbledhje anëtarët e Komitetit të Ekzekutiv të FSHF përcaktuan dhe miratuan edhe rendin e ditës së punimeve të Asamblesë. Punimet e saj do të nisin në orën 10:00, në selinë e FSHF te “Shtëpia e Futbollit” në Tiranë.


2 Comments

  1. Meqenese i ke marre te gjitha o pallosh , meqense edhe presidentin e vendit do ta marresh se shpejti, pse nuk e merr me metodat e tua edhe presidentin e FSHF-se? Merri o krve e pangopur merri te tera . Ngrihet lal kurva dhe ben teori edhe per futbollin , ky pis vetem me topa rreckash ka lozur tere jeten prandaj eshte akoma nje rrecke ne doren tende o pallosh . Dhitja qoftelargut o pallosh , merri te tera o te lumt verra . Kur ky popull te duron akoma , edhe ti akoma me zi beja .

  2. Ketu luhet para e madhe! I vijne rrotull si ato hienat kermes.

    Se leshon don. Duka, gjalle ne bote kete miniere ari.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu