• |
ide | kryesore

Para lajmit të tradhëtisë, çfarë kishin planifikuar Tristan dhe Khloe

-Instant, Paparazzi, Slider

Tristan Thompson pranoi që është babai i djalit të trajneres personale Maralee Nichols.

Nëpërmjet “story-t” të tij në “Instagram”, ai ka publikuar një mesazh për audiencën dhe Khloe Kardashian për “dhimbjen e zemrës dhe poshtërimin” që ai ka shkaktuar.


Sot, rezultatet e testit të atësisë zbuluan se unë linda një fëmijë me Maralee Nichols. Unë marr përgjegjësinë e plotë për veprimet e mia. Tani që atësia është vendosur, pres me padurim ta rritim miqësisht djalin tonë”, ka shkruar 30-vjeçari. “Unë sinqerisht u kërkoj falje kujtdo që kam lënduar ose zhgënjyer gjatë gjithë kësaj sprove, si privatisht ashtu edhe publikisht.”

Në një tjetër “story”, Thompson i shkroi një mesazh Khloe-s, të cilën ai e ka tradhtuar publikisht në disa raste.

“Khloé, ti nuk e meriton këtë. Ti nuk e meriton dhimbjen dhe poshtërimin që të kam shkaktuar. Nuk e meriton mënyrën se si të kam trajtuar ndër vite”, tha ai.

Ai vazhdoi të pretendonte se veprimet e tij nuk “përputhen” me mënyrën se si ai e sheh nënën e fëmijës së tij të dytë. “Veprimet e mia sigurisht që nuk janë në përputhje me mënyrën se si unë ju shoh ty”, tha babai i 3 fëmijëve. “Kam respektin dhe dashurinë maksimale për ty. Pavarësisht se çfarë mund të mendosh”, ka shkruar ylli i NBA-së. Ai përsëriti, “Përsëri, më vjen shumë keq”.

Sipas burimeve për mediat e huaja, para se të merrte vesh për tradhtinë, Khloe po planifikonte të niste sërish bashkëjetesën me Tristan.

“Khloe dhe Tristan kishin raporte të mirë përpara se të dilnin lajmet për Maralee që ishte shtatzënë dhe ata madje kishin plane për të jetuar së bashku”, tha një burim për Entertainment Tonight.

Khloe ka ndërtuar një rezidencë të madhe në Hidden Hills, pranë nënës së saj Kris Jenner dhe motrat Kim Kardashian dhe Kylie Jenner gjithashtu janë në të njëjtën lagje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu