• |
ide | kryesore

“Turp të vijë, hodhe gaz kundër nesh”, Basha pritet me protestë në Durrës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Mbështetës të Komisionit të Rithemelimit kanë pritur me protesta dhe pankarta Lulzim Bashën gjatë një takimi që ky i fundit është duke mbajtur në qytetin e Durrësit. Nën thirrjet: Turp hodhe gaz kundër nesh, apo Basha ik, mbështetësit e FRPD-së dhe të Komisionit kanë shfaqur pakënaqësitë e tyre ndaj sjelljeve të Bashës. Në duar ata mbanin pankarta në të cilat lexohet; Kemi bërë burg për të ndihmuar ty, ti na shite tek Rama!; Lulzim Brava peng i qeverisë!; Lulzim Brava boll mashtrove ambasadat e huaja! apo dhe STOP kapjes së PD nga Rama…!

Kjo nuk është hera e parë që kryedemokrati përballet me të tilla reagime. Kujtojmë se përpara disa ditësh kryetarin e Partisë Demokratike e sulmuan me vezë përpara një takimi që ai kishte me gratë e PD-së.


 

 

 

13 Comments

 1. con cecenet e vet Saleh Berisha ti prishi takimet Lul Bashes E ka hap qesen me parate e vjedhura maloku i piset

  1. Hahahhaaha sa shume ju dhimbsen takimet e Bashes mer rilindsa?:) Kjo eshte nje aresye me shume per ti qire robt Braves qe kur Brava dhe Ramazani kane te njejtin elektorat tashme.

   “Cecenet” te shkerdhejne baxhellen patronazhiste o morr.

   1. Cecenet jane vetem per te jetuar neper shpella dhe per te ngrene m…dhe per asgje tjeter. I solli Sali non grata neper qytete dhe keto qytete tani vijne era m…

 2. Lapsi ka degraduar ne promovues te Nuri Beut te rishkatrrimit te PD, plakut komunist Sali Berisha. Ne hall te madh do jene Andi dhe Shkullaku qe e degjenerojne veten ne kete far feje njesoj si sherbetori i peshtire i shume padroneve Sander Frangaj.

 3. E more sofllaqen per sot tani jane bere dy sofllaqe nje nga Llulli e nje nga Romazoni hahahaha edhe kimeten e keni ne loi mud tju ofroj dicka. Hahaha.

 4. Te pallati im ka me shum veta se keta ketu. Nejse, paska pas lek te madh Sala. Thot dhe qe ska vjedh nje qindark. Keta jan te gjith njesoj.

 5. Sali Berishës ndaj çdo politikani, intelektuali apo gazetari, që në betejën mes tij dhe Lulzim Bashës, nuk është në anën e tij. Pasi u është lutur për javë e muaj të tëra të kalojnë në anën e tij, pasi u ka ofruar gjithçka që të mos mbështesin Lulzim Bashën, pasi ka dërguar të birin redaksi më redaksi për të paguar pronarët e mediave, tani ka filluar i sulmon publikisht emër për emër, ata të cilët nuk i ka blerë dot.

 6. Popull tipik kar qe merret me Ambasadat e huaja ne protestat e veta. Kjo eshte arsyeja pse bejne padronin Ambasadat e huaja ketu se kemi popull servil loqe qe nuk e kupton qe Lulin e kane vene Ambasadat e huaja per te mashtruar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu