• |
ide | kryesore

Berisha nxjerr foton: Edhe në Shtëpinë e Zotit, Rama e Basha flasin me njëri-tjetrin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sipas Sali Berishës, Edi Rama dhe Lulzim Basha edhe kur janë në Shtëpinë e Zotit nuk ndjekin meshën, por i shkruajnë njëri-tjetrit mesazhe.

Berisha ka postuar edhe një foto të Bashës dhe Ramës gjatë meshës së përurimit të Arqipeshkvit të ri, Mons. Arjan Dodaj.


‘Edhe në Shtëpinë e Zotit në vend të ndjekin meshën, flasin me njeri tjetrin! Zoti i …..!’, shkruan Sali Berisha në Facebook.

19 Comments

 1. Jeni bere te neveritshem o lapsi me keto artikuj qe nxirni. Qim peken e kuptoj edhe kur pjerdh sala eshte i detyruar ta nxjer se e beri me vile dhe gjera firmato qe as ne enderr si kishte pare ndonjehere qim injoranti, po nipin e hysni kapos nuk ta kuptoja dote te nirte edhe keto pacavure prej militanti te berishes.
  JE BERE I NEVERITESHEM LAPSI. SHKURT.
  NUK LEXOHENI ME.

 2. Jam plotesisht dakord me komentuesin e ores 14:49 ,ik o i paemer se na keçare skapamenton ne te gjitha komentet,ik qi veren nga gelbaza mero,bq muti

 3. Si nuk hoqi dore nga keto spiunlleqe shoku Sali… ? Cili esht digjitalli qe ja ka cu infon kete rradhe. Po edhe ju lapsi boll me kete veremli plakush te lige…

  1. Lulushi esht i tredhur nga rama e Kim korea mos u merni me te sa do ta ndimoj rama ka mbaruar kali i ngordhur

 4. Mos u merrni me plakun e qelbur.
  Lereni te thot c te doj.
  Fundja i cmendur eshte. Nuk i vihet faj.

 5. ne meshe nuk lejohen telefonat hapur kjo eshte ligj moral ne vendet perendimore pasi ke shkuar per tu falur dhe jo per te luajtur me telefonin kjo sa per komentuasit e mesiperm

  1. Po flasin direkt me zotin

   Por zoti me siguri ju shkrujti:

   “Mos me çani fort trapin, jom pushim tani, ju kam lone alex-in ne dispozicion!”

 6. Eshte ndare Alvisa nga Bashkimi.

  Patronazhist spiuna, jepeni njoftimin ne revisten televizive per publikun trapa.

 7. Me qene se Sala qenka i mbaruar, pse ju ka leshuar Fuga ju morrat e kuq si zagare te mbushni normen e komenteve? 😂

 8. ky qe flet per trekendshin, vete e ka bo drejtez me te gjatin…

  byth e zgjut, ce do kendin e trete, direkt tiron-surrel

 9. Po perse e lexon Klo nga mero bolbolet e kol mastrubimi kur nuk e duron dot keta te lapsit.al mos e tesiono veten

 10. Lulushi esht i trdhur nga rama e Kim korea mos u merni me te sa do ta ndimoj rama ka mbaruar kali i ngordhur

 11. Lulushi esht i tredhur nga rama e Kim korea mos u merni me te sa do ta ndimoj rama ka mbaruar kali i ngordhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu