• |
ide | kryesore

Habit këngëtarja e njohur, organizon një funeral për muzikën e saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja e njohur Demi Lovato ka habitur së fundmi fansat e saj me veprimin që ka bërë.

Përmes rrjetit social,Instagram, Demi postoi një foto me disa miq dhe tregoi se organizoi një “funeral” për karrierën e saj muzikore pasi  do të punojë me zhanrin punk rock.“Një funeral për muzikën time pop”, shkruajti në postim.Ky lajm vjen pasi këngëtarja doli sërish nga rehabilitimi.


Image

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu