• |
ide | kryesore

Julia Fox: Nuk kam nevojë për paratë e Kanye

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Julia Fox ka reaguar së fundmi ndaj aludimeve se është ldihur me Kanye West për para.

Gjatë një episodi të ri të podcast-it të saj, Julia u shpreh se nuk ka nevojë për paratë e reperit dhe nuk i intereson se cfarë mendojnë të tjerët.“Është qesharake sepse po marr gjithë këtë vëmendje, por vërtetë që nuk më intereson”, tha Julia gjatë episodit. “Njerëzit thonë ‘Ju jeni bashkë vetëm për famën, ju jeni bashkë për pushtetin, për paratë. ‘ Zemër, unë kam dalë me miliarderë gjatë gjithë jetës sime, le të tregohemi të sinqertë.Shikoni filmin tim, lexoni librin tim,” tha ajo. “Kjo është më emocionuese për mua tani sesa t’i keni sytë të unë. Nuk më intereson fare”, tregoi aktorja. Gjithashtu ajo përmendi një darkë të fundit që ajo dhe  West  kishin pasur me të famshëm të tjerë, përfshirë Madona-n.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu