• |
ide | kryesore

Keanu Reeves, ‘i turpëruar’ nga pasuria e tij

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se aktori i njohur , Keanu Reeves ndihet i turpëruar për pasurinë e tij.


Një burim ka treguar se aktori e di sa me fat është dhe mundohet të ndihmojë të tjerët.“Keanu ka dhuruar shumë para dhe ka bërë shumë më tepër për njerëzit nga sa do të dinte shumica. Ai e di se sa me fat është. Ndryshe nga shumë mega yje të Hollivudit, ai nuk e merr kurrë këtë si të mirëqenë.”,u shpreh burimi. Keanu dhuroi në dhjetor 70 përqind të pagës nga filmi i parë “The Matrix” për kërkimet mbi kancerin.Ai njihet si një njeri mjaft bujar  dhe  shpeshherë u ka bërë dhurata të shtrenjta kolegëve dhe stafit të tij.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.