• |
ide | kryesore

Një vit pas lindjes së djalit, dyshja e njohur i japin fund lidhjes

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja e njohur Emma Roberts  i ka dhënë fund lidhjes me partnerin Garret Hedlund pas 3 vitesh së bashku.

Një burim i afërt me dyshen ka treguar për mediat se aktorët janë ndarë dhenuk po jetojnë më bashkë.”Marrëdhënia e tyre ka qenë e vështirë për një kohë të gjatë dhe situata është vërtet e trishtuar e kritike tani. Megjithatë  ata ende bëjnë gjëra si familje dhe rrisin fëmijën e tyre së bashku”, u shpreh burimi.Ky lajmi është bërë i ditur pothuajse një muaj pasi Roberts dhe Hedlund organizuan për djalin e tyre, Rhodes, një festë për ditëlindjen e tij të parë.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu