• |
ide | kryesore

Aktori i njohur, së shpejti ‘James Bond’ i ri

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi , producentët e  filmit James Bond kanë  zbuluar se aktori i njohur Idris Elba është “pjesë e bisedës” për të qenë agjenti 007 i ardhshëm.

Nv një intervistë për podcastin “Deadline’s Crew Call , producentja Barbara Broccoli tregoi se shumë fansa duan që të shohin aktorin me kostum ‘smoking’”.”Epo, ne e njohim Idrisin, ne jemi miq me të dhe ai është një aktor i mrekullueshëm”, u shpreh producentja.Nëse Elba  fiton rolin, ai do të bëhet aktori i shtatë që luan James Bond pas Sean Connery, George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton, Pierce Brosnan dhe Daniel Craig.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu