• |
ide | kryesore

Kapelja e Melania Trump, së shpejti në ankand

-Instant, Paparazzi, Slider

Ish-Zonja e Parë e SHBA-së, Melania Trump do të nxjerr në ankand një kapele të bardhë, e dizenjuar nga stilisti Herve Pierre.

Sipas mediave,Melaniai kërkoi stilistit që ta dizenjonte kapelën për ta kombinuar me kostumin e bardhë që kishte veshur për vizitën e presidentit francez Emmanuel Macron dhe gruas së tij në Shtëpinë e Bardhë.Ankandi do te zgjasë deri më 25 janar dhe do të nisë me një ofertë prej 250 mijë dollarësh.  Gjithashtu pjesë e ankandit do të jetë dhe një pikturë e kapelës me bojëra uji.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu