• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta djali i Regina King

-Instant, Paparazzi, Slider

Djali i aktores së njohur, Regina King, Ian Alexander Jr, ka ndërruar jetë si pasojë e vetëvrasjes në moshën 26-vjeçare.

Lajmi u konfirmua për mediat nga përfaqësuesi i aktores.”Familja jonë është e shkatërruar thellësisht nga humbja e Ian-it. Ai është një dritë kaq e ndritshme që kujdesej aq thellë për lumturinë e të tjerëve. Familja jonë kërkon respekt gjatë kësaj periudhe private,” deklaroi përfaqësuesi.Ian ishte muzikant dhe DJ.  Ai ishte fëmija i vetëm i Regina-s nga martesaa me ish-bashkëshortin, producentin Ian Alexander Sr.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu