• |
ide | kryesore

Pas vdekjes së djalit të saj ,këngëtarja e njohur shtrohet në spital

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja e njohur , Sinead O’Connor është shtruar në spital pas vetëvrasjes së djalit të saj.

Sipas mediave, ajo iu nënshtrua një kontrolli mjekësor pas disa postimeve të publikuara në  ‘Twitter ‘ ku këngëtarja nënkuptonte se do të vetëvritej.“Kam vendosur të ndjek djalin tim. Nuk ka asnjë arsye për të jetuar pa të. Çdo gjë që prek, e shkatërroj”,shkruajti Sinead. Mirëpo më pas , O’Connor u kërkoi falje  fansave dhe tregoi se po shkonte së bashku me policinë në spital për të marrë ndihmën e duhur.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu