• |
ide | kryesore

Cardi B fiton një milion dollarë dëmshpërblim nga padia ndaj blogeres

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperja e njohur ,Cardi B ka fituar së fundmi një padi prej një milion dollarësh për shpifje nga blogerja, Latasha Kebe.

Sipas, ‘Billboard’, një juri në Gjeorgji i dha reperes 1.25 milionë dollarë dëmshpërblim duke dënuar Kebe për një ‘fushatë keqdashëse’ për të dëmtuar reputacionin e saj.Cardi B paditi Kebe në vitin 2019 për disa video në të cilat blogerja deklaronte se ajo kishte qenë një prostitutë , kishte tradhtuar burrin e saj dhe  kishte përdorur droga të forta.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu